Manipulační práce s VZV

Manipulační práce s VZV

Napsal uživatel Kateřina dne Pá, 03/06/2015 - 10:23.

Pro většinu námi poskytovaných skladovacích a logistických služeb se předpokládá použití příslušné mechanizace – zejména pak obsluha vysokozdvižných vozíků. Navrhujeme optimální vybavení a nasazení techniky pro různé skladovací a manipulační účely. Vysokozdvižné vozíky řídí odborně způsobilí a řádně proškolení zaměstnanci dodržující uzákoněné normy.

Naše úkoly v oboru logistiky plníme s pomocí rozsáhlého parku VZV.

Vysokozdvižný vozík je v dnešní době opravdu nenahraditelný manipulační stroj. Vozíky plní množství různých úkolů, bez kterých se neobejde dobře fungující logistika. Vysokozdvižné vozíky jsou obecně nejvíce využívané v logistických centrech, průmyslových podnicích, stavebnictví a ve skladových prostorech.

Zajišťujeme provoz, obsluhu a zapůjčení vysokozdvižných vozíků buď v rámci celého balíčku logistických služeb nebo samostatně jako jednorázovou službu. Zde nabízíme dva typy služeb. V prvním případě se jedná o osazení vozíku naším odborně způsobilým a řádné proškoleným řidičem, který vám pomůže také s organizací a zefektivněním vozíku. V druhém případě se jedna o dodání vozíků, řidičů a realizaci ucelených celků výrobních procesů nebo skladových prací.

O společnosti

Naše společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby. 

Na základě smlouvy o dílo zejména provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví.

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 724 311 121

Kariéra

Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o. a získeite veškeré benefity:

  • Kariérní rozvoj
  • Péče o zaměstnance
  • Důvera v budoucnost