Kontrola a obsluha výrobních linek

Kontrola a obsluha výrobních linek

Napsal uživatel Kateřina dne Pá, 03/06/2015 - 10:21.

Naše firma se zabývá kontrolou a obsluhou výrobních linek. Zajišťujeme spolehlivý outsourcing, díky kterému dojde ke zvýšení efektivity vašeho podnikání. Získáte větší flexibilitu a zrychlíte vaše vnitřní výrobní procesy.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou významných pivovarů, u kterých plníme úkoly uzavřené smyčky určité výroby nebo úkoly uzavřeného výrobního procesu. Do pivovarů pravidelně dodáváme prostředky pro rozmanité druhy manuální práce (např. obsluha výrobních linek, manipulační práce s VZV, třídění lahví a jiného materiálu nebo práce ve skladech).

Práci provádíme pouze prostřednictvím odborně způsobilých a řádně proškolených zaměstnanců. Naši spolehliví pracovníci pracují na vstupní a výstupní kontrole kvality obalů u plnicích linek.

 

Výrobní procesy vykonáváme pomocí naších pracovníků, kteří zajišťují třídění, evidují zásoby a obsluhují jednotlivé linky v pivovaru.

Proto jsme schopni se zákazníkem komunikovat na odborné úrovni a poskytnout mu služby přesně podle jeho potřeb a požadavků.

O společnosti

Naše společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby. 

Na základě smlouvy o dílo zejména provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví.

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 724 311 121

Kariéra

Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o. a získeite veškeré benefity:

  • Kariérní rozvoj
  • Péče o zaměstnance
  • Důvera v budoucnost