O společnosti

Naši partneři

Pivovar Topvar

Pivovar Topvar

Má 11% podíl na slovenském trhu s pivem

Pivovar Topvar je slovenský pivovar se sídlem v Topoľčanech. Spolu s pivovarem Šariš je členem druhé největší pivovarnické společnosti na světě SABMiller (od roku 2006). Od 1. ledna 2007 je Pivovar Šariš součástí pivovarnické společnosti Pivovary Topvar, jež vznikla sloučením společností Pivovar Šariš, a. s. a Topvar, a. s. a vlastní ji druhá největší pivovarnická společnost na světě, jihoafrický SABMiller (společnost vlastní Pivovar Šariš již od roku 1997).

Pivovar Velké Popovice

Pivovar Velké Popovice

Jeden z nejmodernějších v zemi

Zveme Vás na návštěvu velkopopovického pivovaru, který v těsné blízkosti Prahy stojí již více než 140 let. První várka byla v pivovaru založeném pražským průmyslníkem baronem Ringhofferem uvařena v prosinci roku 1874. Od roku 1999 je pivovar Velké Popovice součástí společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. Pivovar Velké Popovice nabízí tradiční značky: Velkopopovický Kozel výčepní světlý, Velkopopovický Kozel výčepní tmavý, Velkopopovický Kozel 11 a Velkopopovický Kozel Premium.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je druhým největším producentem piva v ČR

Pivovary Staropramen a.s. jsou součástí skupiny Molson Coors Brewing Company, která patří mezi největší pivovarnické společnosti světa. Svou podnikatelskou činnost vyvíjí v Kanadě, USA, Střední Evropě, Velké Británii a dalších exportních trzích. Společnost disponuje pestrým portfoliem vlastních i partnerských značek, včetně “vlajkových lodí” Coors Light, Molson Canadian, Staropramen a Carling. 

Pivovar Ostravar

Pivovar Ostravar

Patří k nejstarším podnikům na území města Ostravy

Ostravar je pivo typické pro město Ostravu a okolní region. Jeho tradice výroby sahá až do roku 1897, kdy byl v Ostravě založen Český akciový pivovar v Moravské Ostravě. První várka piva v něm byla uvařena o rok později. Pivovar Ostravar je tak součástí zdejšího regionu již 113 let a patří k nejstarším dodnes fungujícím podnikům na území města Ostravy. 

Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj

Největší tuzemská pivovarnická společnost

Plzeňský Prazdroj, a. s., je český pivovar založen roku 1842, který produkuje první pivo plzeňského typu, Pilsner Urquell. Prazdroj je v současné době sdružující pivovar Plzeň, pivovar Radegast a pivovar Velké Popovice a je dceřiná společnost britského koncernu SABMiller. Plzeňský Prazdroj je první z trojice největších pivovarů v Česku, který zveřejnil své aktuální výsledky.  

Branický pivovar

Branický pivovar

Společenský pivovar pražských sládků

Pivovar Braník nebo také Branický pivovar je pražský pivovar, jehož asi pětihektarový areál byl původně v majetku společnosti ING Real Estate Development a nyní je ve vlastnictví soukromých investorů. Tento pivovar ukončil výrobu v lednu roku 2007. Výroba byla převedena do smíchovského Pivovaru Staropramen.

Pivovary Lobkowicz

Pivovary Lobkowicz

Vlastní sedm pivovarů

Pivovary Lobkowicz a. s. je česká pivovarnická akciová společnost, jež do 31. ledna 2012 vystupovala pod obchodním názvem K Brewery Trade; byla obchodní jednotkou pivovarské skupiny Pivovary Lobkowicz Group. Společnost Pivovary Lobkowicz Group vlastní sedm pivovarů: pivovar Protivín, pivovar Černá Hora, pivovar Jihlava, pivovar Klášter, pivovar Rychtář, pivovar Uherský Brod, pivovar Vysoký Chlumec.

O společnosti

Naše společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby. 

Na základě smlouvy o dílo zejména provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví.

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 724 311 121

Kariéra

Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o. a získeite veškeré benefity:

  • Kariérní rozvoj
  • Péče o zaměstnance
  • Důvera v budoucnost