Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o.!

Společnost MAURITIUS PRAG s.r.o. nabízí rozmanité možnosti uplatnění. Pracovní příležitosti u nás mohou najít nejen uchazeči se zkušenostmi, ale i uchazeči bez praxe a absolventi.

Naši lidé jsou klíčovou složkou našeho dlouhodobého úspěchu. Věnujeme hodně času a úsilí tomu, abychom vytvořili komplexní sadu benefitů pro všechny členy našeho týmu. Naším cílem je poskytnout našim zaměstnancům nejlepší možnosti a nejlepší poměr hodnoty a ceny.

Kariérní rozvoj

Vybudovali jsme pracovní prostředí, kde mohou členy našeho týmu rozvíjet se a růst profesní. Nabízíme školení, programy pro individuální rozvoj, mentoring, náročné úkoly určené ke zlepšení dovedností a příležitosti k růstu.

Péče o zaměstnance

Vážíme si našich zaměstnanců. Snažíme se o ně proto náležitě pečovat a poskytujeme jim širokou škálu benefitů. Naším největším přáním totiž je, aby v práci byli spokojeni.

Dáme vám více času na odpočinek a oceníme Váš výkon. Kromě dovolené a příspěvků na stravování odměňujeme naše zaměstnance mimo jiné za loajalitou a nadstandartní výkon.

Budoucnost našich zaměstnanců je pro nás důležitá, proto jim přispíváme na penzijní připojištění či životní pojistku.

Vyberte si vhodnou volnou pozici a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Pokud splňujete požadavky, přizveme vás k výběrovému řízení.

 

 

O společnosti

Naše společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby. 

Na základě smlouvy o dílo zejména provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví.

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 724 311 121

Kariéra

Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o. a získeite veškeré benefity:

  • Kariérní rozvoj
  • Péče o zaměstnance
  • Důvera v budoucnost