Operátor výrobní linky. Práce v Praze

Popis pracovní nabídky:
Přijmeme Operátora výrobní linky. Výdělek od 13 400 Kč. Nabízíme práce na DPP a HPP. Poskytujeme ubytování nepeněžním příspěvkem ve výše 3 500,-Kč.
Náplň práce:
  • obsluha výrobního stroje
  • zajištění plynulého chodu a kontrola linky
  • dodržování normy na provozu
  • odhalování závad za účelem odstranění příčiny problému
  • opravy a zajištění mechanického servisu
  • koordinace celé výrobní linky (ve spolupráci s mistrem)
  • provádění údržby a sanitace na přidělených strojích a zařízeních
  • zajištění skladování a obalu
  • zvedání a manipulace s těžkými břemeny
Požadujeme:
  • praxe na pozice operátora výrobní linky  výhodou
  • základní znalost českého jazyka
  • samostatnost, spolehlivost
  • pečlivost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • flexibilita – v případě potřeby záskok na obdobné pozici
Nabízíme:
  • dlouhodobá práce v Praze
  • pracoviště v stabilní pivovarské společnosti
  • systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP
  • před nástupem do práce zajišťujeme vyřízení potravinářského průkazu a vstupní lékařskou prohlídku
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • nástup na pozici operátora výrobní linky možný ihned nebo po dohodě
  • nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazené místo)
Mzda, finanční podmínký:
  • mzda operátora výrobní linky od 13 400 Kč
  • nepeněžní příspěvek na ubytování ve výše 3 500,-Kč
  • uhradíme náklady na pořízení potravinářského průkazu a vstupní lékařskou prohlídku
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky
Stravování:
  • možnost stravování v areálu pivovaru, polední menu od 65 Kč
Pracovní doba:
  • jednosměnný provoz
  • PO-PÁ
  • 7:00 – 15:30

O společnosti

Naše společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby.

Na základě smlouvy o dílo zejména provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví.

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 724 311 121

Kariéra

Přidejte se k týmu společnosti MAURITIUS PRAG s.r.o. a získeite veškeré benefity:

  • Kariérní rozvoj
  • Péče o zaměstnance
  • Důvera v budoucnost